Grafik

Filtr

Poniedziałek

godzina czas zajęcia sala instruktor
08:20 - 11:00 160'' SZKOŁA SKRA - 1 tor + sektor atrakcji Basen
16:45 - 17:30 45'' NAUKA PŁYWANIA Basen
17:00 - 17:45 45'' WARSZTATY RZEŹBA-FIT Sala Plejada
17:35 - 18:05 30'' NAUKA PŁYWANIA Basen
18:00 - 18:45 45'' WARSZTATY TBC FLOOR Sala Plejada
19:00 - 19:45 45'' AQUA AEROBIK Basen
20:00 - 21:00 60'' PIRANIA - 1 tor Basen

Wtorek

godzina czas zajęcia sala instruktor
08:20 - 10:00 100'' SZKOŁA SKRA - 1 tor + sektor atrakcji Basen
10:00 - 10:45 45'' AQUA AEROBIK Basen
13:00 - 14:00 60'' DAR SERCA Basen
16:00 - 18:00 120'' DELFINEK - 1 tor Basen
17:00 - 17:45 45'' WARSZTATY CYCLING INTERWAŁ SalaPegaz
17:00 - 18:00 60'' TAEKWONDO Sala Plejada
18:00 - 18:45 45'' AQUA AEROBIK Basen
18:20 - 19:05 45'' WARSZTATY PILATES ZE ZDROWYM KRĘGOSŁUPEM Sala Plejada
19:00 - 20:30 90'' ORKA 1 i 2 tor Basen

Środa

godzina czas zajęcia sala instruktor
08:20 - 10:00 100'' SZKOŁA SKRA - 1 tor + sektor atrakcji Basen
17:00 - 17:45 45'' WARSZTATY TBC Sala Plejada
17:35 - 18:05 30'' NAUKA PŁYWANIA Basen
18:00 - 18:45 45'' WARSZTATY PERFECT BODY Sala Plejada
19:00 - 19:45 45'' AQUA AEROBIK Basen
19:00 - 19:45 45'' WARSZTATY PILATES ZE ZDROWYM KRĘGOSŁUPEM Sala Plejada
19:30 - 20:25 55'' WARSZTATY INDOOR CYCLING SalaPegaz
20:00 - 21:00 60'' PIRANIA - 1 tor Basen
20:00 - 20:55 55'' WARSZTATY POLE DANCE Sala Plejada

Czwartek

godzina czas zajęcia sala instruktor
08:20 - 09:05 45'' SZKOŁA SKRA - 1 tor + sektor atrakcji Basen
10:00 - 10:45 45'' AQUA AEROBIK Basen
16:00 - 18:00 120'' DELFINEK - 1 tor Basen
17:00 - 18:00 60'' TAEKWONDO Sala Plejada
18:00 - 18:45 45'' AQUA AEROBIK Basen
19:00 - 20:30 90'' ORKA 1 i 2 tor Basen
20:00 - 20:55 55'' WARSZTATY POLE DANCE Sala Plejada

Piątek

godzina czas zajęcia sala instruktor
08:20 - 10:00 100'' SZKOŁA SKRA - 2 tory Basen
09:15 - 10:00 45'' SZKOŁA SKRA - sektor atrakcji Basen
17:00 - 17:45 45'' WARSZTATY ZDROWY KRĘGOSŁUP Sala Plejada
17:00 - 19:00 120'' SWIM TEAM Basen
18:00 - 18:45 45'' WARSZTATY PERFECT BODY Sala Plejada
19:00 - 19:45 45'' WARSZTATY INDOOR CYCLING SalaPegaz
19:00 - 19:45 45'' AQUA AEROBIK Basen

Sobota

godzina czas zajęcia sala instruktor
09:00 - 11:00 120'' GOL-STAR Basen
11:00 - 12:00 60'' PIRANIA - 1 i 2 tor Basen
12:00 - 13:00 60'' SWIM TEAM - 1 tor Basen
13:00 - 14:00 60'' SWIM TEAM - 1 tor Basen
15:00 - 16:30 90'' ORKA 1 i 2 tor Basen

Niedziela

godzina czas zajęcia sala instruktor
09:00 - 10:00 60'' NAUKA PŁYWANIA Basen
10:30 - 11:55 85'' WARSZTATY TBC + BRZUCHOMANIA Sala Plejada
11:00 - 12:00 60'' NAUKA PŁYWANIA Basen
12:00 - 13:00 60'' NAUKA PŁYWANIA Basen
13:00 - 14:00 60'' NAUKA PŁYWANIA Basen
14:00 - 16:00 120'' GOL-STAR Basen