Oferta

Klub Taurus Fitness & SPA posiada najbogatszą ofertę fitness: perfekcyjnie wyposażoną siłownię ze strefą siłową, strefę CARDIO, strefę treningu personalnego oraz salę rowerową. Oferujemy bogaty wachlarz zajęć grupowych, które pomogą osiągnąć  wymarzoną sylwetkę i lepszą  kondycję. Obok rozbudowanej oferty zajęć, mamy profesjonalną, pełną pasji kadrę instruktorów, którzy z przyjemnością wprowadzą Was w świat fitnessu. Do dyspozycji oddajemy klimatyzowane i wentylowane sale do ćwiczeń  oraz przestronne przebieralnie, o wysokim standardzie z dostępem do sauny INFRARED.

Zanurz się z błogością w wodzie na naszym basenie i zapomnij całkowicie o troskach życia codziennego. Zawsze krystalicznie czysta woda sprawi, że każdy pobyt będzie doznaniem.  

Nasza oferta SPA jest bardzo szeroka, obejmuje kosmetykę leczniczą i upiększającą, zabiegi medycyny estetycznej, zabiegi odchudzające i ujędrniające. Tutaj możesz skorzystac z: Słonecznej Krainy, Jaskini Solnej, kapsuły SPA, kąpieli w borowinie, mleku czy winie. Nowoczesne urządzenia to zaleta zarówno części rehabilitacyjnej, jak również strefy odnowy biologicznej. Spa oferuje odnowę biologiczną z szeroko pojętym relaksem (aromaterapia, koloroterapia, masaże, zabiegi błotne, łażnie, ) oraz profilaktykę i rehabilitację (m.in. fizjoterapia i hydroterapia).

Nasze SPA to miejsce, w którym można doskonale zregenerować siły, wypocząć, zadbać o swe ciało i duszę, a także spotkać ludzi, którzy z troską i życzliwością zaopiekują się indywidualnie każdym klientem.

Przesłanie Naszego Klubu to: Twój zdrowy styl życia!

Przyjdź, sprawdź Nas już dziś warto nas odwiedzić i poznać naszą koncepcję, zapoznać się z tym co przygotowaliśmy dla Ciebie, aby doskonalić i rozwijać Twój zdrowy styl życia.

To przesłanie będzie dla nas zobowiązaniem wobec Ciebie i dołożymy starań, abyś czuł to codziennie.
Zrób prezent
Sala konferencyjna
Pokój dzieci Taurusek
Oferta dla firm
Regulamin klubu
Kawiarnia Taurus
BALET DLA DZIECI