BALET DLA DZIECI

BALLERINA
Akademia, która wynajmuje od nas sale działa już kilka lat i pomaga zaspokoić ogromną potrzebę ruchu, jaką dzieci odczuwają od najmłodszych lat.  Zabawę z tańcem w ognisku baletowym dzieci zaczynają w wieku 4 lat i kontynuują zdobywając kolejne stopnie zaawansowania tanecznego. 
Zajęcia baletowe pozwalają dzieciom uwierzyć we własne siły pomagają w pozbyciu się nieśmiałości, wyrabiają ogólne poczucie estetyki i dbałości o wygląd. Uczestnicy zajęć uczą się samodzielności odpowiedzialności i dyscypliny oraz współpracy w grupie.
Ćwiczenia z różnych technik tanecznych kształtują sylwetkę, poprawiają koordynacje ruchową, usprawniają motorykę całego ciała wpływając na ogólny rozwój fizyczny dziecka. Podczas zajęć dzieci uczą się śpiewu i poczucia rytmu, poznają świat muzyki i ruchu. 
Zajęcia taneczne w Akademii Sztuki Baletowej oparte są na technice tańca klasycznego wzbogaconej o elementy tańca ludowego i jazzowego. Rytmikę i ekspresje ruchu uczestnicy doskonalą w oparciu o żywy akompaniament pianisty towarzyszącego dzieciom w ćwiczeniach
 
 balerina

Więcej informacji na stronie : http://www.pinderak.pl/index.php

 
Powrót