2020-10-19 - Przypomnienie o trwającym wydarzeniu!

W oparciu o rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16 października 2020r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii zachęcamy do kontynuowania dbania o formę. Przypominamy, że jest to bardzo ważne, gdyż jak mówi przysłowie "w zdrowym ciele, zdrowy duch". Życzymy sukcesów i osiągania celów treningowych.

Dla przypomnienia, regulamin wydarzenia poniżej
 

Regulamin ćwiczeń sportowych „Spalamy kalorie uprawiając sport”

1. Organizatorem ćwiczeń sportowych jest Firma CONCEPT w Częstochowie prowadząca Klub TAURUS Fitness & Spa, ul. Brzeźnicka 46 B.

2. Ćwiczenia sportowe trwać będzie od 1 października 2020 r. do 31 stycznia 2021 roku.

3. Ćwiczenia sportowe składają się z etapów. Każdy przypadający na jeden dzień trwania ćwiczeń sportowych.

4. Uczestnikiem jest każda osoba, która podpisze oświadczenie wyrażające chęć uczestnictwa w ćwiczeniach. Oświadczenie jest dostępne na recepcji.

5. Każdy z etapów polega na spaleniu jak największej ilości kalorii, które Uczestnik kontroluje we własnym zakresie.  

6. Uczestnicy rywalizują ze sobą uprawiając samodzielnie sport w celu spalenia jak największej liczby kalorii.

7. Zwycięzcy wydarzenia sportowego będą wyłaniani po zakończeniu ćwiczeń sportowych.

8. Każdy uczestnik, który w ciągu trwania ćwiczeń sportowych spali co najmniej 2000 kcal wygrywa możliwość uściśnięcia dłoni właściciela. Przysłowiowy „uścisk dłoni prezesa” ze względów epidemiologicznych i sanitarnych będzie można odebrać po zakończeniu stanu epidemii.

9. Uczestnik, który spali jak największą liczbę kalorii wygrywa nagrodę specjalną, która będzie ogłoszona po zakończeniu wydarzenia.

10.  Wygrywający uczestnik ma możliwość rezygnacji z nagrody, jeśli samo osiągnięcie wyniku sportowego jest dla niego wystarczające.

11.  W ramach współzawodnictwa i powyższych ćwiczeń sportowych Uczestnik ma możliwość korzystania z obiektu i sprzętu Klubu Taurus w celu osiągnięcia wyników sportowych. Klub Taurus udostępnia Uczestnikowi obiekt i sprzęt za opłatą.

12.  Uczestnik opłatę zwaną „indywidualny trening sportowy” opłaca na recepcji Klubu Taurus. Opłata wynosi 12 zł dla siłowni i 15 zł dla basenu.

13. W ramach ćwiczeń Uczestnik ma możliwość korzystania z zajęć sportowych na basenie, które odbywają się co 1,5 godziny poczynając od momentu otwarcia Klubu Taurus. Harmonogram zajęć wyznaczający cele sportowe dla danych zajęć znajduje się do wglądu na terenie basenu i recepcji.

14. W ramach ćwiczeń, w celu spalania kalorii, Uczestnik może wziąć udział w zajęciach sportowych Aqua Aerobik.

15.W przypadku wątpliwości dotyczących regulaminu Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji przedstawionych zasad i warunków w niniejszym regulaminie.

Powrót