Lejkowanie uszu - konchowanie


Jest to bardziej zaawansowana metoda w stosunku do świecowania, w której oczyszcza się ciała energetyczne człowieka oraz czakry. Lejkowanie wpływa na organizm ludzki poprzez detoksyzację zatok, limfy i innych systemów. Dostarczało czystości słyszenia i widzenia, poprawę zmysłu zapachu i smaku, odbierania kolorów. Znakomicie tonizuje system nerwowy, poprawia koncentrację, usuwa bezsenność i zakumulowany stres, podnosząc przy tym odporność immunologiczną organizmu.
Wibracje które otrzymujemy ze świata zewnętrznego poprzez ucho przenikają do naszego mózgu i często stymulują pracę całego organizmu. Czasami są tłumione przez zanieczyszczenia. Lejkowanie ucha jest katalizatorem, który usuwa zanieczyszczenia zebrane na końcach nerwowych. Usunięcie tych zanieczyszczeń pozwala aby prąd czystej wibracji dotarł do odpowiedniej części mózgu, ciała i ducha. Przed zabiegiem ważne jest usunięcie negatywnych myśli i odczuć oraz wszelkich zanieczyszczeń twego duchowego wnętrza.
Oprócz poprawy stanu zdrowia fizycznego, lejkowanie ma ogromny wpływ na system czakr poprzez wzmacnianie i oczyszczenie aury ciała.
Następujące po sobie kolejne zabiegi - oczyszczają ciało eteryczne, emocjonalne, mentalnie, astralne.
Można wykonać w jednej serii do 7 zabiegów.
W czasie trwania całego cyklu zabiegów nie wolno spożywać alkoholu.
Przeciwwskazania jak przy świecowaniu.

czas zabiegu: 30 min
Powrót