Lomi Lomi

Lomi Lomi - to świątynny masaż wywodzący się z rejonów Polinezji, w dawnych czasach wykonywany przez Kahunów jako rytuał przejścia w nowy etap życia. Nasze stłumione emocje, stres, napięcia, silne życiowe doświadczenia zapisują się w naszych mięśniach, tworząc napięcia i blokując przepływ energii życiowej. Masaż pomaga odblokować stłumione emocje, rozpuścić napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić do stanu równowagi.

Lomi Lomi oddziałuje bardzo głęboko na stan psychiczny człowieka. Jest bardzo głęboki energetycznie. Masaż ten uznawany jest za jeden z najcudowniejszych na świecie, nazwany "masażem kochających rąk" .

Każdy masaż jest wyjątkowy, niepowtarzalny i dlatego wrażenia za każdym razem mogą być zupełnie inne.
Lomi Lomi pomaga osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem.

Masaż Lomi Lomi Nui działa na poziomach:
fizycznym: rozluźnia mięśnie, pobudza układ limfatyczny i krwionośny, wspomaga przemianę materii i trawienie. Zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów. Poprawia krążenie, wpływa dodatnio na odmłodzenie całego ciała. Rozluźnienie mięśni uwalnia nas od napieć powstałych podczas stresu odblokowując swobodny przepływ energii.
emocjonalnym: pomaga usunąć z naszego wnętrza istniejące lęki i obawy. Pomaga również uwolnić nas od obciążających przyzwyczajeń. Pozwala to nam inaczej spojrzeć na otaczający nas świat i problemy codziennego życia, znalezienie nowych sposobów na ich rozwiązanie. Podczas masażu często pojawia się u nas chęć zmiany dotyczącej sytuacji życiowej. Odnajdujemy siły i sposoby żeby tego dokonać.
duchowym zwiększą samoakceptacje i rozumienie otaczającego świata.

Masaż Lomi Lomi przebiega w magicznej atmosferze światła świec z unoszącym się wokół zapachem kadzideł, uzupełnianym przez kojące dźwięki relaksacyjnej muzyki. Dzięki podgrzewanym olejkom, mięśnie masowanej osoby odczuwają natychmiastową ulgę, co pomaga w pełni się odprężyć. Taneczne płynne ruchy masażystów prowadzone przez całe ciało uwalniają wszelkie powstałe napięcia w mięśniach.
Powrót