2023-09-22 - Trampoliny tylko we wtorki


Od przyszłego tygodnia zajęcia z Olą Rynkiewicz FIT MIX NA TRAMPOLINACH odbywać się będą tylko we wtorki o godz. 18:00. Zapraszamy serdecznie ????

Trening fitness na trampolinie daje mnóstwo frajdy i jest przeznaczony dla każdego! Trening ten jest nie tylko o wiele skuteczniejszy od klasycznego fitnessu, ale również znacznie przyjemniejszy. Wystarczy godzina skakania w naszym klubie, aby poczuć się młodszym, lżejszym oraz bardziej zmotywowanym do działania. Tym bardziej, kiedy są to zajęcia ukierunkowane przede wszystkim na spalanie kalorii, czyli redukcję zbędnych kilogramów. Osoby skaczące regularnie będą mogły cieszyć się przyspieszonym metabolizmem (poprawi skuteczność redukcji tkanki tłuszczowej) oraz jędrną, smukłą sylwetką bez śladu pomarańczowej skórki. Trening na trampolinie pozwala wzmocnić praktycznie wszystkie grupy mięśniowe, poprawić pracę układu sercowo-naczyniowego oraz zwiększyć wydolność płuc.

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, trampolina i tekst „UWAGA! TRAMPOLINY z OLĄ BĘDA SIĘ ODBYWAĆ TYLKO WE WTORKI o GODZ. 18:00 taurus fitness &spa”
Powrót