Słoneczna łąka

Pragniesz bez względu na porę roku cieszyć się kąpielami słonecznymi, poprawić stan i koloryt skóry, odpocząć, zrelaksować się i odczuć poprawę nastroju? Słońce to energia życia!

Skorzystaj z bezpiecznego opalania w Klubie Taurus. W strefie relaksu SPA możesz odpocząć na wygodnych leżakach pod lampami emitującymi światło zbliżone do naturalnego światła słonecznego, ale – dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym – pozbawione szkodliwego działania! Podczas dwudziestominutowej sesji Twój organizm zsyntetyzuje niezbędną dzienną dawkę witaminy D3, która opóźnia procesy starzenia i poprawia kondycję skóry, przyśpiesza spalanie tłuszczów, polepsza nastrój i samopoczucie! Dodatkowo wydzielające się podczas opalania endorfiny sprawią, że poczujesz się radosna, pełna optymizmu i energii. Pamiętaj o wielu innych leczniczych działaniach witaminy D3 – zwiększa mineralizację kości i zębów, poprawia pracę tarczycy, wspomaga układ nerwowego, wzmacnia odporność, zapobiega chorobom autoimmunologicznym! Seans może być wspaniałym elementem odnowy biologicznej sportowców, osób aktywnych fizycznie, rehabilitujących się po urazach, chorych na osteoporozę. Słoneczna łąka to solarium XXI wieku – w Klubie Taurus możesz opalać się bez stresu i w pełni czerpać przyjemność z ciepłych promieni, delikatnie otulających Twoje ciało!

IMG_3012

Opalanie na Słonecznej łące jest bezpieczne dla skóry w odróżnieniu od opalania w zwykłym solarium, które wysusza skórę, przyśpiesza procesy starzenia i może powodować nowotwory skóry. W Klubie Taurus zastosowano innowacyjne rozwiązanie – wysokociśnieniowe lampy wyposażone w diamentowe szkło skutecznie chroniące przed szkodliwymi promieniami UV, pozwalające na dużo łagodniejsze, przyjemniejsze i zdrowsze opalanie. Jest to niemożliwe w tradycyjnym solarium. Przez dłuższy czas i bez stresu możesz cieszyć się ciepłymi promieniami, poprawiającymi stan skóry i samopoczucie oraz pracę wielu narządów.

Seans 15 minut - 18 zł
Seans 20 minut - 20 zł
Seans 30 min - 25 zł