NASZA FILOZOFIA

SPA w łacińskiej terminologii to Sanitas Per Aquam, czyli zdrowie dzięki wodzie. Łacińskie znaczenie tego wyrazu wyraźnie podkreśla rolę wody w przyrodzie, jako uniwersalnego symbolu życia, świeżości i odnowy.

Filozofia SPA opiera się na założeniu, że woda jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy - może ukoić lub pobudzić do aktywności, może relaksować lub stymulować do działania. To między innymi dlatego szereg zabiegów ma tutaj charakter rytuałów, wykonywanych z należytym pietyzmem, wyciszeniem i odpowiednią oprawą muzyczno - aromatyczną. Przekraczając próg NASZEGO salonu SPA - wchodzisz w „nowy świat ”, w którym dominuje spokój oraz gdzie można uzupełnić energię i odzyskać siły witalne.

Nasz Klub Taurus & Spa wyznaje filozofię indywidualnego podejścia do każdego Klienta i jego potrzeb, zwłaszcza jeśli chodzi o sylwetkę i zdrowie. Zanim rozpoczniesz trening, na Twoje życzenie pomożemy opracować właściwy i najbardziej skuteczny i odpowiedni dla Ciebie zestaw ćwiczeń. Doradzimy również jak dobrać odpowiednią dietę oraz wyrobić w sobie nawyki dla zdrowego stylu życia, w celu polepszenia Twojego wyglądu i samopoczucia.
Dzięki prawdziwej pasji stworzyliśmy niezwykłe miejsce, do którego każdy pragnie powrócić i w którym codziennie spotykamy wyjątkowych ludzi.

Tutaj piękno, zdrowie i harmonia łączą się ze sobą w idealnie współgrającą całość.
 

KLUB TAURUS FITNESS & SPA – TWÓJ ZDROWY STYL ŻYCIA !