Świat Saun Neptuna

Zapraszamy do strefy saun i łaźni o zróżnicowanej temperaturze, wilgotności i aromatach . Działanie sauny na organizm opiera się na cyklicznych zmianach temperatury ciała.
Najpierw bardzo wysoka temperatura w saunie prowadzi do nagrzania organizmu a następnie działanie zimnym powietrzem, chłodną wodą, czy nacieranie lodem – powoduje jego ochłodzenie. Takie przemienne ogrzewanie i chłodzenie wymusza na organiźmie reakcje obronne, zmusza układ immunologiczny do wytężonej pracy , pobudza go do wytwarzania przeciwciał i zwiększa jego odporność.
Podczas pobytu docenią Państwo kameralność i przytulność pomieszczeń, a przede wszystkim korzyści dla ciała i umysłu jakie dają systematyczne seanse w strefie saun .
Sauny Saturna to świątynia szczęścia, spokoju, relaksu. To miejsce, w którym zapewne każdemu uda się wypocząć, zrelaksować, wyciszyć i nabrać energii na kolejne dni. Są one szczególnym światem zupełnie odmiennym od tego, z którym mamy do czynienia każdego dnia. Jest to przygoda, która rozgrywa się na poziomie ciała i ducha.
Korzystanie z sauny ma również bardzo dobry wpływ na ogólny stan zdrowia i wygląd skóry. Znajdujące się w niej naczynia krwionośne pod wpływem zmian temperatury rozszerzają się i kurczą wzmagając przepływ krwi. Wzmożone pocenie się wspomaga natomiast wydalanie toksyn. Kąpiele saunowe niewątpliwie wpływają na polepszenie zdrowia!

Sauny czynne w  godzinach:
Poniedziałek 17.00 - 21.30
Wtorek 8:30 - 10:00 (tylko Sauna Fińska) oraz 17.00 - 21.30
Środa 17.00 - 21.30
Czwartek   8:30 - 10:00 (tylko Sauna Fińska) oraz 17.00 - 21.30
Piątek   17.00 - 21.30
Sobota  14.00 - 19.00
Niedziela   12.00 - 17.00
 
STREFA NATRYSKÓW
Jak skorzystać z sauny ?
Sauna Fińska
Sauna Aroma Light
Strefa Relaksu
Łaźnia Parowa