2023-04-25 - Warsztaty High Heels w Taurusie!

Pierwsze Warsztaty High Heels w Taurusie!????

Na czym to polega? ➡ High Heels to nic innego jak taniec na szpilkach! Nauczysz się wielu zmysłowych i kobiecych ruchów, a także zyskasz większą pewność siebie oraz staniesz się bardziej świadoma własnego ciała. Na warsztatach razem stworzymy magiczną atmosferę pasji i kobiecości! ????

Kiedy? ➡ Sobota 13 maja 2023 o godz. 17:00. Czas trwania: 90 min. ⏰

Gdzie? ➡ Klub Taurus Fitness & Spa, Sala Plejada.

Co jest potrzebne? ➡ Przede wszystkim szpilki ???? Najważniejszą zasadą jest wygoda, dlatego weź ze sobą wyższe buty ze stabilnym obcasem (nie koturny), najlepiej wiązane, które będą stabilizowały kostkę.
Strój możesz wybrać dowolny, tak aby wygodnie było Ci ćwiczyć ???? Oczywiście możesz założyć też coś zmysłowego i kobiecego ????
❗Najważniejsze❗ ➡ Weź ze sobą nakładki na szpilki! W sali mamy drewniany parkiet, więc zaopatrz się w odpowiednie nakładki pasujące do Twoich szpilek ????

Zapisy ➡ Liczba miejsc ograniczona, więc zapisz się na recepcji lub zadzwoń do nas pod numer: 729 877 990. Mamy dostępnych tylko 20 miejsc!

Cena ➡ 40 zł

Prowadząca ➡ Warsztaty prowadzić będzie Karolina Gębuś, która swoją przygodę z tańcem rozpoczęła wiele lat temu, specjalizując się głównie w tańcu jazzowym i modern. Prowadziła zajęcia jako trener tańca m.in. w Step By Step w Częstochowie oraz w Egurrola Dance Studio w Warszawie. Od kilku lat szkoli się także w innych stylach tańca m.in. high heels, commercial. Była uczestniczką zajęć "TV Project" w Egurrola Dance Studio. Aktualnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w tańcu high heels biorąc udział w projektach "Heels By Lala" i "Heels Army" pod okiem Natalii Lali Konarskiej, zajęciach Heels Movement pod okiem Nikoli Piotrowskiej. Miała możliwość uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez zagranicznych tancerzy: Robyn Rae Laud, Sammi Lee Jane, Brina Brecelj, Natalia Palomares, Evelio Notario czy Christin Olesen.

Zapraszamy serdecznie do zapisów!
Projekt-bez-tytulu
Powrót