2022-10-28 - Pozbądź się bólu!

Odczuwasz po całym tygodniu pracy zmęczenie lub ból mięśni? Czujesz wzmożone napięcie? A może to ból głowy nie daje ci spokoju? Umów się na masaż! Mamy terminy również w soboty i niedziele!

Możesz sobie pomóc na kilka sposobów:
✅ Masaż relaksacyjny to świetny sposób na odprężenie, wyciszenie się i relaks.
A co jeśli problem jest bardziej złożony i odczuwasz ból, spięcie mięśni lub ograniczenie ruchomości?
✅ Wybierz masaż leczniczy. Dzięki terapii mięśniowo-powięziowej pomożemy ci zredukować napięcia, a w konsekwencji pozbyć się bólu.

W naszej ofercie znajdziesz również wiele masaży, które nie tylko pomagają się odprężyć i pozbyć bólu, ale również takie, które dogłębnie wpływają na samopoczucie i zmysły. Sprawdź nasze masaże na stronie: http://www.taurusclub.pl/31,masaze

Czy wiedziałeś, że nawet 80% wszystkich bólów głowy to tzw. TTH czyli napięciowy ból głowy? Jest to ból pojawiający się najczęściej z tyłu głowy, obustronny, tępy, o średnim nasileniu. Ból powodowany między innymi przez stres oraz niewyspanie, ale również poprzez siedzący tryb życia i wzmożone napięcie mięśni szyi, karku i barków. Dzięki nakierowanym technikom masażysta Bartek pomoże ci pozbyć się tego bólu. Przyjmuje on w soboty i niedziele.

Mecza-cie-napiete-miesnie-Nie-zwlekaj-z-bolem
Powrót