2021-03-19 - ZASADY DZIAŁANIA OD 20 MARCA

Drodzy Klubowicze,
jest już przed 17 w piątek. "Rozszerzone zasady bezpieczeństwa" zaczynają obowiązywać od jutra. Jakże piękna jest to nazwa na bezprawne ograniczanie wolności nas wszystkich.
W związku z bezpodstawnymi wymysłami rządu, od 20 marca basen w Taurusie będzie nieczynny. Siłownia nadal pozostaje nieczynna (już od 17 października). SPA jest czynne normalnie, jak do tej pory.
Nie wyobrażamy sobie jednak by nasi Klubowicze zostali pozostawieni sami sobie. Zdrowy tryb życia to ogromna wartość dla każdego człowieka.
❗Od 20 marca rozszerzamy działalność warsztatową o doskonalenie pływania❗ Wszystkie grupowe warsztaty sportowe w tym warsztaty Aqua Aerobik będą odbywać się według aktualnego grafiku❗ Grupowe nauki pływania odbywać się będą zgodnie z harmonogramem❗
Warsztaty sportowe organizowane przez Klub Taurus będą odbywać się z wykorzystaniem infrastruktury własnej. Zapraszamy wszystkich do udziału w warsztatach ????
Wszystkie karnety pozostaną aktywne. W celu zawieszenia karnetu prosimy o kontakt z managerem. Karty partnerskie będą akceptowane.
Powrót