2020-02-06 - WALENTYNKI W TAURUSIE 2020

W Walentynki wszystkie pary świętują w Taurusie! Tylko w ten wyjątkowy dzień zniżki dla par na basen, siłownię i zajęcia fitness. Popłyńcie wspólnie i wygrajcie karnet na basen MAŁŻEŃSKI OPEN mocą swojej miłości!
PRZEPŁYŃ Z PARTNERKĄ/-EM W 15 MIN NAJWIĘKSZY DYSTANS A OTRZYMASZ NAGRODĘ: karnet MAŁŻEŃSKI dla 2 os. za 250zł+50zł wpisowe  
NIE JESTEŚ KLUBOWICZEM PRZYJDŹ W WALENTYNKI Z PARTNERKĄ/-REM ZA 50 % ZNIŻKI
JESTEŚ KLUBOWICZEM ZAPROŚ PARTNERKĘ/-RA ZA FREE!
JESTEŚ ZAKOCHANY- KUP KARNET MAŁŻEŃSKI NA BASEN tylko 199zł za 2 os.

Regulamin „Walentynek w Taurusie”

 1. Organizatorem  promocji jest  firma Concept w Częstochowie prowadząca Klub TAURUS Fitness & Spa, ul. Brzeźnicka 46 A.
 2. Promocja  obowiązywać będzie w dniu 14 lutego 2020 r. od godz. 6.00 do 22.00.
 3. W dniu trwania promocji każdy Klubowicz posiadający karnet może bezpłatnie przyprowadzić  swoją partnerkę/-ra  na zajęcia fitness lub siłownię.
 4. Jeśli osoba nie jest naszym klubowiczem może skorzystać wraz ze swoja partnerką/-rem  z wejścia na siłownię, fitness lub basen z 50 % rabatem.
 5. Karnety (oprócz Karnetu Małżeńskiego) oraz Sauny nie są objęte promocją.
 6. W tym dniu Karnet Małżeński dla pary w promocyjnej cenie 199 zł dla dwóch osób. Jeśli osoby zakupujące karnet nie są klubowiczami wówczas pobierana jest jeszcze jedna opłata wpisowa o wartości 50 zł.
 7. Na basenie odbywał się będzie konkurs dla par. Wygrywa ta para, która przepłynie najwięcej długości basenów w ciągu 15 min, bez odpoczynku i bez zatrzymywania się. Startują pary w tym samym czasie. Sumuję się ich  wspólnie przepłynięta odległość.
 8. Jeśli jeden ze startujących przestanie pływać kończy się konkurencja pary.
 9. Do konkursu można przystąpić w godzinach 17.00-19.00, zgłaszając to ratownikowi. Można wcześniej zapisać się również na FB  Klubu w wiadomości prywatnej.
 10. Nagrodą główną dla zwycięskiej pary jest Karnet Małżeński Open na 1 m-c o wartości 250zł + opłata wpisowa 50 zł.
 11. Karnet trzeba uaktywnić do końca lutego 2020.
 12. Wzięcie udziału w promocjach jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 13. Regulamin jest udostępniony do wglądu w recepcji oraz na stronie internetowej klubu Taurus.
 14. W przypadku wątpliwości dotyczących regulaminu Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji przedstawionych zasad i warunków w niniejszym regulaminie.

 

 

PDF Regulamin-Walentynkowy-2020
Powrót