Oferta dla firm

Pracownik jest naszym kapitałem, a dobrzy pracownicy stanowią o potencjale firmy, o generowanych zyskach, dając szansę jej szybkiego rozwoju. Każda firma dąży do sukcesu!
Zdrowy pracownik, to dobry i wydajny pracownik. Badania w Stanach Zjednoczonych pokazały, że największym obciążeniem finansowym dla przedsiębiorstwa to nieefektywna obecność w pracy.
Z kolei negatywny wpływ stresu wywołany pracą zawodową u blisko 70 % pracowników ma negatywny wpływ na efekty wykonywanej pracy. Jesteśmy pewni, że najlepszym sposobem na rozładowanie tych napięć to właśnie relaks, odnowa biologiczna, zabiegi upiększające i ruch w każdej postaci np. zajęcia na rowerach, siłownia, zajęcia fitness, basen.
oferta-dla-firm

NASZA STRATEGIA
Chcemy Państwa przekonać do nowego sposobu myślenia o własnych pracownikach. Taka strategia jest bardzo wartościowa dla firm myślących przyszłościowo, które chcą motywować, inspirować i zaangażować swoich pracowników do zwiększonej wydajności w pracy.
Oferta dla każdej firmy tworzona jest indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb państwa pracowników. Jako jedyny Klub w regionie posiadamy najbogatszą ofertę, więc dostosowanie do potrzeb państwa nie będzie trudne.

CZŁONKOSTWO KORPORACYJNE
Możemy zaoferować specjalne członkostwo firmowe dla Państwa pracowników, aby mogli korzystać z zalet pracowania w państwa firmie. Karta członkowska to wspaniała motywacja dla pracowników. Idealne rozwiązanie w zakresie pozapłacowych świadczeń pracowniczych, będących doskonałym narzędziem dla pracodawcy do budowania więzi i zadowolenia wśród swoich pracowników. Zakup członkostwa korporacyjnego jest wyrazem dbałości o swoich pracowników.
Przy zakupie członkostwa indywidualnie rozpatrujemy potrzeby i możliwości finansowe Państwa firmy.

NASZ KLUB OFERUJE SKUTECZNE PROGRAMY DOSTOSOWANE DO KAŻDEGO PROFILU BIZNESOWEGO I BUDŻETU.

POKAŻ SWOIM PRACOWNIKOM, ŻE CI NA NICH ZALEŻY, A ZYSKASZ ODDANYCH PRACOWNIKÓW.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
 
Powrót