Pokój dzieci Taurusek

Z myślą o Państwa pociechach stworzyliśmy specjalne miejsce w naszym klubie – POKÓJ DLA DZIECI „ TAURUSEK”. W czasie, kiedy zajmiecie się treningiem, my zajmiemy się Waszymi pociechami.

Kącik zabaw dla dzieci oddzielony jest od stref siłowni i basenu, dzięki czemu nie narusza komfortu treningu i rekreacji naszych Gości. Miejsce zostało zaprojektowane i wykonane z dbałością o detale zapewniające Państwa dzieciom bezpieczne w nim przebywanie.
Do dyspozycji dzieci oddajemy„małpi gaj” czyli basen wypełniony piłeczkami, zjeżdżalnie, dużą kuchnie z wyposażeniem, kolorowe zabawki, klocki, z których zbudują to na co mają ochotę, obejrzą programy edukacyjne , bądź bajki na DVD . Każdy znajdzie w nim swój kolorowy świat, który może namalować i rozwinąć swoje umiejętności manualne. Kredki, pisaki, kolorowanki, tablice magnetyczne, puzzle będą pod ręką. Jednym słowem - raj dla maluchów. 
Dla nieco starszych mamy różnego rodzaju gry planszowerozwijające kreatywne myślenie, komputer, internet, telewizję, gry komputerowe, jak i ruchowe gry multimedialne na playstation. Bezpieczna aranżacja wnętrza i czujne oko wykwalifikowanej opiekunki sprawią, że czas spędzony bez rodziców upłynie szybko i ciekawie.
W czasie gdy rodzice skupią się na rekreacji, maluchy spędzą miłe chwile na beztroskiej zabawie i na oglądaniu bajek. Tu na pewno nikt nie będą się nudził!
Zabawa u nas jest znakomitym sposobem na wesołe i całkowicie bezpieczne wypełnienie czasu Państwa dzieci, a jednocześnie momentem wytchnienia dla rodziców.
Dzieci mają okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację wzrokowo - ruchową, umiejętności manipulacyjne oraz integrować się z rówieśnikami.
Nasza animatorka z pewnością zorganizuje czas wszystkich dzieci bawiących się wspólnie w naszym pokoju zabaw! – każdy maluch z pewnością znajdzie tu coś interesującego dla siebie. Zarówno Ty jak i Twoje dziecko miło spędzicie czas w klubie

ZASADY CLUBU „TAURUSEK”

1. Nie określamy wieku dziecka, jednocześnie informując, iż aby pozostało w pokoju zabaw musi być samodzielne
2. W pokoju zabaw mogą przebywać jedynie pociechy klientów clubu TAURUS
3. Dzieci w pokoju zabaw bawią się bez butów, ale nie na bosaka
4. Poza wyznaczonymi godzinami dyżuru opiekunki, możliwe jest przebywanie dzieci w pokoju zabaw, tylko pod opieką i na odpowiedzialność rodzica bądź prawnego opiekuna
5. Godziny zajęć i opieki w Pokoju Dzieci przewidziane są w trakcie trwania zajęć fitness & spa TAURUS . Klub zastrzega sobie prawo do zmian godzin otwarcia - informacja w recepcji. 
bbb
Powrót