Sala konferencyjna

Szanowni Państwo !

Żyjemy w czasach, w których informacje zdominowały prawie wszystkie dziedziny życia i stały się poszukiwanym towarem. Nie bez znaczenia jest więc, gdzie i jak odbywa się ich przekazywanie. Często zdarza się, że firmy nie mają odpowiednich warunków do zorganizowania i przeprowadzenia we własnym zakresie różnorodnych spotkań.
Wówczas z profesjonalną pomocą przychodzi nasza firma. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do korzystania z doskonale wyposażonej, klimatyzowanej sali konferencyjnej, w której możemy wspólnie organizować konferencje, seminaria, szkolenia, pokazy, czy choćby spotkania okolicznościowe. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym, pozwalającym na prowadzenie prezentacji w sposób wyjątkowo atrakcyjny, przejrzysty i ciekawy.

Klimatyzowana sala konferencyjna, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i prezentacyjny, jest doskonałym miejscem do organizowania konferencji, szkoleń, prezentacji i innego typu spotkań. Kontrolę nad sprzętem audiowizualnym, zaciemnianiem sali oraz klimatyzacją umożliwia łatwy w obsłudze panel dotykowy centralnego systemu sterowania. Dzięki niemu prowadzący prezentację w łatwy sposób może kontrolować poszczególne urządzenia, strefy oświetlenia oraz sterować przebiegiem całości spotkania.
Zainspirowany w sali wysokiej klasy wideoprojektor multimedialny pozwala wyświetlać obrazy z magnetowidu, odtwarzacza DVD, wizualizera oraz komputera. Całe spotkanie może być rejestrowane na kasecie magnetofonowej lub magnetowidowej. Sala wyposażona jest również w wygodne do użytkowania przyłącza podłogowe umożliwiające bezproblemowo podłączać sprzęt prezentacyjny, audiowizualny i komputerowy. W każdej chwili do dyspozycji jest profesjonalna pomoc technika, który czuwa nad przebiegiem spotkania w pomieszczeniu połączonym z salą konferencyjną.

Sala o powierzchni 62m2 może być przygotowana w układzie krzesełkowo-stolikowym lub w układzie krzesełkowym. Meble i sprzęt w sali można dowolnie ustawiać nadając spotkaniu właściwy charakter.
W pomieszczeniu przy sali znajduje się w pełni wyposażone zaplecze kuchenne. Przygotowaniem poczęstunku lub przerwy kawowej może zająć się organizujący spotkanie lub powierzyć to obsłudze sali.
Do dyspozycji organizatorów pozostaje również pomieszczenie na biuro lub pokój narad, szatnia oraz parking.
sale-konferencyjne
Powrót