2023-11-17 - Odkryj super masaż misami tybetańskimi!

Masaż  połączony z Misą Tybetańską

IMG_20231116_144726

 

Zanurz się w błogim relaksie w naszym SPA, doświadczając korzyści relaksacyjnego masażu, zwieńczonego dźwiękami magicznych Mis Tybetańskich.

Zalety masażu relaksacyjnego wszystkim są już znane. Delikatne odprężenie, lekkie pobudzenie krążenia dla lepszego odżywienia naszej skóry, rozluźnienie codziennie spinających się mięśni i stawów. Zapomnienie się w relaksie – coś co jest niezbędne w dzisiejszym zabieganym dniu dla każdego bez względu na wiek i płeć. 

Tym razem masaż ten dla lepszego efektu jest zwieńczony masażem Misą Tybetańską. Jej niezwykły dźwięk pomaga spiętym i zestresowanym komórkom odnaleźć drogę do spokoju, zdrowia, wewnętrznej przestrzeni bezpiecznego miejsca w nas samych, cichego zakątka. Misa wytwarza wibracje jaką mają również zdrowe ludzkie komórki. Pomaga więc tym spośród nich, które od prawidłowej częstotliwości z powodów chorobowych odeszły, na powrót do zdrowia i homeostazy. 

Jest to wyjątkowy taniec zmysłów: dźwięków misy, dzwonków tingsha oraz muszli z zapachem aromatów oliwki i dotykiem ludzkich rąk. Prawdziwie relaksujące przeżycie.

Po zabiegu istnieje możliwość skorzystania z odpoczynku w Sali Koloroterapii i „kąpieli” w wybranym kolorze.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania osobiście, jak również w formie prezentu.

Powrót