Dietetyk

DIETETYK - Ilona Otawska
Jestem doradcą żywieniowym i coachem dietetycznym, Członkiem Polskiej Akademii Zdrowia. 
Uczestniczę w wielu szkoleniach z dietoterapii, dietetyki w sporcie, suplementacji. Zafascynowana tajemnicą wpływu żywności na psyche i some, możliwościami aktywnej walki ze starzeniem się organizmu. wciąż poszukuję nowych rozwiązań dla swoich pacjentów, zawsze aktywnie włączam się w proces ich powrotu do zdrowia i formy fizycznej. Współpracuję ze sportowcami,  osobami zmagającymi się z otyłością, chorobami, których przyczyna tkwi w błędach dietetycznych oraz tymi, dla których zdrowie, kondycja fizyczna a także młody wygląd jest istotnym elementem holistycznego podejścia do swojego życia.

Pierwsze spotkanie z dietetykiem polega na badaniach antropometrycznych, analizie składu ciała, rozmowie o stylu życia i nawykach żywieniowych. Dane te są niezbędne do przygotowania indywidualnej diety zgodnej z wyznaczonym celem, którą otrzymają Państwo w następnym tygodniu.
Przed pierwszą wizytą proszę o notowanie przez ok. 3 dni wszystkich spożywanych posiłków. Jeżeli posiadają Państwo aktualne wyniki badań, proszę je również wziąć ze sobą.
Odbiór diety po pierwszej wizycie jest bezpłatny.
Kolejne wizyty pozwolą kontrolować postępy i modyfikować zalecenia.

CENNIK:
Pierwsza wizyta u dietetyka: badanie Analizy składu ciała + indywidualne ułożony plan żywieniowy (60 min) -120 zł
Kolejna wizyta u dietetyka: wizyty kontrolne + nowy plan żywieniowy (60 min) – 100 zł
Kolejna wizyta bez nowej diety: wizyta kontrolna bez rozpisania planu żywieniowego + badanie Analizy Składu Ciała (60 min) - 50 zł
Konsultacja dietetyczna: sesja psychodietetyczna (diet coachingowa) bez rozpisania planu żywieniowego ( 60 min) – 80 zł
Badanie Analizy Składu Ciała i omówienie wyników (15 min) – 30 zł
Badanie Analizy Składu Ciała i omówienie wyników dla osób z kartą klubową (15 min) - 25 zł