TRX

TRX to liniowy indywidualny system ćwiczeń, wykorzystujący ciężar własny ciała. Obejmuje ponad 300 różnych ćwiczeń górnych i dolnych partii ciała. TRX pozwala wykonywać setki różnorodnych treningów, które budują siłę, elastyczność i równowagę. Poprzez możliwość samodzielnego wyboru poziomu trudności dostosowanego do indywidualnych potrzeb ćwiczącego skutecznie zapobiega urazom . Dzięki zmianie kąta nachylenia ciała, możemy zwiększać poziom trudności danego ćwiczenia, stawiając przed sobą coraz więcej wyzwań.
TRX jest doskonałym narzędziem dla wszystkich, począwszy od zawodowych sportowców, którzy potrzebują ukierunkowanego treningu, po początkujących, którzy chcą wyglądać jak najlepiej. Odpowiedni również lub tych, którzy z powodu kontuzji nie mogą korzystać ze standardowych urządzeń fitness. Dzięki niemu w bezpieczny sposób osiągniesz zamierzone wyniki.
TRX powstał po wielu latach intensywnych badań i udoskonaleń na potrzeby US Navy SEALS, elitarnej jednostki wojskowej USA i produkowany jest z najwyższej jakości materiałów przemysłowych. Łatwo regulowane klamry i uchwyty na dłonie i stopy dają ogromne możliwości zastosowania go w dowolnym treningu.
Każdy TRX wyposażony jest w pasy o szerokości 40mm , podwójnie zszyte grubą przeplataną nylonową nicią co powoduje jego trwałość i odporność na siłę rozciągania do 560 kg. Nierozdzielny karabinek i haczyk zabezpieczający zapewniają zawsze bezpieczny trening nawet bardzo wymagającym użytkownikom.

trx-white-box

Jak ćwiczyć?

Wystarczy, że będziesz miał cel. My pomożemy Ci go osiągnąć. Trudno się znudzić, trudno popaść w rutynę a na dodatek śmiechu i przyjemności jest zwykle co nie miara .
Do porządnego treningu oczywiście wymagany jest nie tylko wiszący sprzęt, ale też dobry trener, który pokaże jak ćwiczyć - różne wersje pompek, podciągnięć, przysiadów i wypadów , co staję się nagle zabawną grą, a nie ciężkim wyzwaniem. No i możliwości ruchów jest znacznie więcej, bo dzięki wsparciu taśm możemy przyjmować pozycje normalnie niemożliwe do utrzymania.
Ćwiczy się nie tylko na stojąco, ale też w leżeniu, używając belek do zaczepiania nóg . Mięśnie brzucha i ud kształtują się same w kilka tygodni!
TRX jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń na polskim rynku fitness. Oprócz tradycyjnego zastosowania w treningu personalnym, daje on możliwość przeprowadzenia zajęć nawet dla kilkunastoosobowej grupy.
 

ssscccv