2020-10-01 - Rywalizuj w wydarzeniu sportowym "Spalamy kalorie uprawiając sport"!

Organizujemy wydarzenie! Spalaj kalorie ćwicząc! Przygotuj formę na ferie i ciesz się zdrowym ciałem!
 

Regulamin wydarzenia sportowego „Spalamy kalorie uprawiając sport”

1. Organizatorem wydarzenia sportowego jest Firma CONCEPT w Częstochowie prowadząca Klub TAURUS Fitness & Spa, ul. Brzeźnicka 46 B.

2. Wydarzenie sportowe trwać będzie od 1 października 2020 r. do 31 stycznia 2021 roku.

3. Wydarzenie sportowe składa się z etapów. Każdy przypadający na jeden dzień trwania wydarzenia sportowego.

4. Uczestnikiem jest każda osoba, która podpisze oświadczenie wyrażające chęć uczestnictwa w wydarzeniu. Oświadczenie jest dostępne na recepcji.

5. Każdy z etapów polega na spaleniu jak największej ilości kalorii, które Uczestnik kontroluje we własnym zakresie.  

6. Uczestnicy rywalizują ze sobą uprawiając samodzielnie sport w celu spalenia jak największej liczby kalorii.

7. Zwycięzcy wydarzenia sportowego będą wyłaniani po zakończeniu wydarzenia sportowego.

8. Każdy uczestnik, który w ciągu trwania wydarzenia sportowego spali co najmniej 2000 kcal wygrywa możliwość uściśnięcia dłoni właściciela. Przysłowiowy „uścisk dłoni prezesa” ze względów epidemiologicznych i sanitarnych będzie można odebrać po zakończeniu stanu epidemii.

9. Uczestnik, który spali jak największą liczbę kalorii wygrywa nagrodę specjalną, która będzie ogłoszona po zakończeniu wydarzenia.

10.Wygrywający uczestnik ma możliwość rezygnacji z nagrody, jeśli samo osiągnięcie wyniku sportowego jest dla niego wystarczające.

11.W ramach współzawodnictwa i powyższego wydarzenia sportowego Uczestnik ma możliwość korzystania z obiektu i sprzętu Klubu Taurus w celu osiągnięcia wyników sportowych. Klub Taurus udostępnia Uczestnikowi obiekt i sprzęt za opłatą.

12.Uczestnik opłatę zwaną „indywidualny trening sportowy” opłaca na recepcji Klubu Taurus. Opłata wynosi 12 zł dla siłowni i 15 zł dla basenu.

13. W ramach wydarzenia Uczestnik ma możliwość korzystania z zajęć sportowych na basenie, które odbywają się co 1,5 godziny poczynając od momentu otwarcia Klubu Taurus. Harmonogram zajęć wyznaczający cele sportowe dla danych zajęć znajduje się do wglądu na terenie basenu i recepcji.

14. W ramach wydarzenia, w celu spalania kalorii, Uczestnik może wziąć udział w zajęciach sportowych Aqua Aerobik.

15.W przypadku wątpliwości dotyczących regulaminu Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji przedstawionych zasad i warunków w niniejszym regulaminie.

Powrót