2020-09-04 - MEGA PROMOCJA!

30-do-maila

Powróciliśmy z wakacji... Dzieci zaczęły znowu chodzić do szkoły, do przedszkola... W końcu mamy czas zająć się sobą... A nie ma lepszej rzeczy niż zdrowy tryb życia! Basen, siłownia, zajęcia fitness! W Taurusie masz wszystko!

Specjalna okazja na start! 30% zniżki dla nowych kientów! Nie zapomnieliśmy też o Klubowiczach! I Wy macie szansa na DUŻE rabaty, nawet do 100%! Dosłownie rozdajemy je na każdym kroku! Zachęcajcie znajomych do zostania Klubowiczami z 30% rabatem, a sami możecie zyskać jeszcze więcej! Warto przeczytać

Nowi klienci dostają 30% zniżki na pierwszy karnet bądź ratę karnetu z umową trzymiesięczną lub roczną. 

Klubowicze dostają 10% zniżki za przyprowadzenie nowej osoby do Klubu, która kupi karnet, 15% za drugą osobę, a 20% za trzecią i każdą kolejną. Przyprowadzając więcej niż jedną osobę na raz można sumować zniżki! Np. przyprowadzając na raz 3 osoby, dostajesz 45% rabatu na karnet bądź ratę karnetu z umową trzymiesięczną lub roczną! A przyprowadzając później kolejne 3 osoby dostajesz już 60% rabatu (20% za każdą osobę)!

Dowiedz się więcej w regulaminie poniżej. Masz pytania? Napisz do nas na FB lub zadzwoń: 602 236 982


Regulamin promocji „Przyprowadź znajomego”

 1. Organizatorem promocji jest Firma CONCEPT w Częstochowie prowadząca Klub TAURUS Fitness & Spa, ul. Brzeźnicka 46 B.
 2. Promocja trwać będzie od 9 września 2020 r. do 30 września 2020 roku.
 3. Każdy Nowy Klient, który nie miał dotychczas konta w Klubie Taurus dostaje na start 30% rabat na pierwszy karnet miesięczny bądź ratę karnetu z umową trzymiesięczną lub roczną.
 4. Na karnety 3-miesięczne i roczne, płatne jednorazowo, obowiązuje 10% rabatu.
 5. Osoba, która ma konto, ale nie korzystała z usług Klubu Taurus od co najmniej 2 lat, może skorzystać ze zniżki tak jak Nowy Klient i otrzyma na powrót 30% rabatu od karnetu bądź raty karnetu z umową trzymiesięczną lub roczną..
 6. Obecny Klubowicz, który przyprowadzi Nowego Klienta do Klubu, który zakupi tego samego dnia karnet, otrzyma 10% rabatu od kolejnego karnetu miesięcznego lub raty karnetu z umową trzymiesięczną lub roczną.
 7. Fakt polecenia Klubu Taurus Nowemu Klientowi zostanie odnotowany na koncie Klubowicza. Wymogiem otrzymania zniżki przez Klubowicza jest bycie przy zakupie karnetu przez Nowego Klienta.
 8. Klubowicz, który przyprowadzi do Klubu Taurus drugiego Nowego Klienta otrzyma ponownie rabat, tym razem w wysokości 15%.
 9. Klubowicz, który przyprowadzi do Klubu Taurus trzeciego i każdego kolejnego Nowego Klienta otrzyma ponownie rabat, za każdym razem w wysokości 20%.
 10. Przyprowadzenie w tym samym czasie więcej niż jednej osoby sprawia, że rabaty się sumują.
 11. Klubowicz musi otrzymany rabat wykorzystać tego samego dnia, w którym przyprowadził Nowego Klienta do Klubu Taurus. 
 12. Cena karnetu po rabacie będzie zaokrąglana w górę do pełnych złotych.
 13. Klienci partnerów (BeActive, FitProfit, Multisport, FitSport, OkSystem), którzy nigdy nie byli Klubowiczami Taurusa będą traktowani jak Nowi Klienci. Posiadacze „kart” partnerów mogą również skorzystać ze zniżek za przyprowadzenie Nowego Klienta do Klubu Taurus.
 14. Nowy Klient, zostając Klubowiczem, może dostać kolejne rabaty za przyprowadzenie Nowych Klientów do Klubu Taurus. Nie wcześniej jednak niż kolejnego dnia.
 15. W przypadku wątpliwości dotyczących regulaminu Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji przedstawionych zasad i warunków w niniejszym regulaminie.
Powrót