2020-08-19 - Dokładamy nagród w konkursie!

Jeden dzień konkursu już za nami, a my dokładamy nagród!

Najlepsze, najbardziej pomysłowe posty dodatkowo nagrodzimy! Na koniec konkursu wybierzemy parę postów, których twórcy zyskają podwójne przedłużenie karnetu, a nawet jeszcze więcej dni!
Najlepsze-posty-zdobywaja-dodatkowe-nagrody-1

 

Regulamin konkursu „Trenuj, pochwal się i zyskaj”

  1. Organizatorem konkursu jest Firma CONCEPT w Częstochowie prowadząca Klub TAURUS Fitness & Spa, ul. Brzeźnicka 46 B.
  2. Promocja trwać będzie od 17 sierpnia 2020 r. do 30 sierpnia 2020 roku.
  3. Każdy Klubowicz posiadający aktywny karnet miesięczny na basen, siłownię, zajęcia fitness* lub karnet wakacyjny może wziąć udział w konkursie.
  4. Karnet Klubowicza zostanie przedłużony o 1 dzień za każdy odbyty trening w Klubie Taurus w czasie trwania promocji.
  5. Poprzez trening należy rozumieć wizytę w Klubie Taurus trwającą co najmniej godzinę od zarejestrowania wejścia w systemie.
  6. Aby trening został zaliczony, Klubowicz musi opublikować na swoim profilu Facebookowym publiczny post, w którym krótko opisze swój pobyt oznaczając i meldując się w Klub Taurus Fitness & Spa oraz dodając zdjęcie lub film z tego dnia. Do postu Klubowicz może udostępnić zdjęcie lub film, jako relację. (Instrukcja obrazkowa jest dostępna pod regulaminem.)
  7. Po zakończeniu promocji Klubowicz powinien zgłosić się w ciągu 14 dni do menadżera Klubu Taurus w celu weryfikacji ilości treningów.
  8. Menadżer Klubu Taurus, po weryfikacji ilości wizyt w systemie oraz zgodności postów na Facebooku z datami treningów, przedłuży Klubowiczowi karnet o ilość dni odpowiadającą zaliczonym treningom.
  9. Klubowicz, aby odebrać nagrodę w postaci przedłużenia karnetu musi posiadać aktywny karnet objęty promocją.
  10. W przypadku wątpliwości dotyczących regulaminu Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji przedstawionych zasad i warunków w niniejszym regulaminie.

*Karnety objęte promocją: FITNESS SILVER, PRESTIGE FIT, PRESTIGE GOLD, WATER LITE, WATER OPEN, WATER VIP, ULGOWY OPEN, SIŁOWNIA OPEN, FITNESS OPTIMUM, KARNET WAKACYJNY

Powrót