Kudela

Oskar Kudela

trener personalny

Sport w moim życiu jest od zawsze, od dziecka spędzałem czas bardzo aktywnie. Cały życie próbuje swoich sił w najróżniejszych dziedzinach, począwszy od tańca break dance, wieloletnia przygodę z piłka nożna, gimnastykę, sporty siłowe czy kształtowanie sylwetki. Ukończyłem studia w kierunku wychowania fizycznego, co pozwoliło mi znacznie otworzyć oczy na to jak istotny wpływ na jakość naszego życia ma aktywność fizyczna i pragnę zachęcić każdego aby odnalazł swój rodzaj aktywności.
Stawianie pierwszych kroków, robienie małych postępów i odnoszenie małych zwycięstw w procesie udoskonalenia jest niezastąpionym uczuciem.
Lubie przebywać wśród ludzi, do każdego podchodzę indywidualnie, każdy ma swoją własną historie i każda jest tyle samo warta, otwartość na świat oraz pozytywne spojrzenie na rzeczywistość jest we mnie od zawsze.
Praca w klubie daje mi możliwość rozwoju zawodowego oraz spędzania czasu w gronie pozytywnych ludzi z pasja .
Nieustannie z zapałem poszerzam swoją wiedzę w zakresie treningów siłowych, utraty kilogramów, budowania masy mięśniowej , praca nad poprawna technika wykonywania ćwiczeń, odżywiania oraz zdrowego stylu życia.
Współpraca z podopiecznymi daje mi ogromna radość i poczucie realizowania siebie. Z ogromna przyjemnością patrzę jak podopieczni z treningu na trening stają się lepsza wersja samego siebie.
Powrót