2022-03-02 - POMAGAMY UKRAINIE!

Na Ukrainie trwa wojna... Jest to dramatyczny fakt i nie możemy przechodzić obok tego obojętnie. Tragedia dotyka zwykłych ludzi, takich jak my. Musimy pomóc! Klub Taurus włącza się do akcji! ????????

Jak pomożemy?

????????Przekażemy 1 zł za każde wejście na basen, siłownię oraz fitness w marcu!
????????Przekażemy 10% ze wszystkich sprzedanych karnetów w marcu!
????????Przekażemy 50% ze wszystkich sprzedanych biletów jednorazowych w każdy weekend marca (piątek-niedziela)

Przelewy będziemy wysyłać co tydzień informując Was, jak dużo udało nam się DZIĘKI WASZEJ POMOCY zebrać! Część naszego dochodu wpłacimy na Fundację Siepomaga lub inną zweryfikowaną fundację biorącą udział w pomocy ofiarom wojny na Ukrainie. ????????

Jak Ty możesz pomóc?

????????PO PROSTU BĄDŹ! Każda Twoja wizyta, każdy trening, to 1 zł przeznaczony na pomoc!
????????Każdy kupiony karnet, każda opłacona rata do umowy, to 10% kwoty przeznaczonej na pomoc!
????????Każdy jednorwazowe wejście na basen, siłownię lub fitness w ciągu weekendu: 4-6 marca, 11-13 marca, 18-20 marca, 25-27 marca, to 50% ceny biletu, którą przekażemy na pomoc!
????????Zabierz ze sobą rodzinę i znajomych. Już sama Wasza obecność pozwoli Wam na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie!

Każdy kto chce może wesprzeć akcję również we własnym zakresie. Od siebie podajemy link do zbiórki Fundacji Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/ukraina, ale możecie również wesprzeć pieniężnie inne zweryfikowane zbiórki lub przekazać produkty pierwszej potrzeby zbierane przez fundacje. Uważajcie na fałszywe zbiórki.

Prosimy o udostępnianie i dzielenie się ze znajomymi, niech ta informacja dotrze do jak największej liczby osób! Nawet tak mały gest znaczy bardzo wiele! ???????? Nie pozwólmy, żeby wojna dotarła do nas.

Post na Facebook'u: https://www.facebook.com/TaurusFitness/posts/4899377633481164
Powrót