2021-12-03 - W mikołajki podziel się radością!

Ho, ho, ho!

Mikołajki są już tuż za rogiem, a czymże jet ten dzień, jak nie okazją do dzielenia się radością ^~^ 6 grudnia podziel się z najbliższymi wejściem do Klubu Taurus!

W Mikołajki Klubowicze z karnetami mogą zabrać ze sobą na basen, siłownię lub fitness osobę towarzyszącą ^~^ Może znasz kogoś komu przydałoby się dobrze poćwiczyć? Podaruj im solidną dawkę endorfin!

Od 06.12 do 24.12 wszystkie karnety na prezent dla osób, które nie są Klubowiczami kupisz nawet 30% taniej!

Poniżej znajdziecie regulaminy obu promocji:
 

Regulamin promocji Mikołajkowej

Organizatorem promocji jest Firma CONCEPT w Częstochowie prowadząca Klub TAURUS Fitness & Spa, ul. Brzeźnicka 46 A.

 1. Promocja trwać będzie w dniu 6 grudnia 2021 roku w godzinach otwarcia Klubu.
 2. Każdy Klubowicz, posiadający aktywny karnet upoważniający do danego wejścia, może przyprowadzić na basen, siłownię lub zajęcia fitness jedną osobę towarzyszącą.
 3. Promocja dotyczy zarówno bieżących Klubowiczów, jak i nowych, którzy kupią tego dnia swój pierwszy karnet.
 4. Promocja nie obejmuje karnetów na Świat Saun (Sauna 4, Sauna Everyday i Sauna No Limit), „karnetów” na naukę pływania, karnetów na treningi personalne, karnetu na Pole Dance oraz karnetu Rowery OPEN.
 5. Promocja nie obejmuje posiadaczy kart partnerskich (Multisport, Fit Profit, Fit Sport, BeActive, Medicover Sport, PZU Sport).
 6. W przypadku wątpliwości dotyczących regulaminu Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji przedstawionych zasad i warunków w niniejszym regulaminie.

 

 

Regulamin promocji świątecznej

Organizatorem promocji jest Firma CONCEPT w Częstochowie prowadząca Klub TAURUS Fitness & Spa, ul. Brzeźnicka 46 A.

 1. Promocja trwać będzie w dniach od 6 grudnia 2021 roku do 24 grudnia 2021 roku.
 2. W czasie trwania promocji, każdy może zakupić voucher prezentowy na karnet z rabatem 30% w przypadku karnetów miesięcznych i wejściówek, 15% w przypadku karnetów trzymiesięcznych i 10% w przypadku karnetów rocznych.
 3. Promocja dotyczy jedynie płatności jednorazowych i nie można kupić na prezent karnetu z płatnością ratalną.
 4. Voucher może zostać wykorzystany jedynie przez osobę, która nie jest Klubowiczem Klubu Taurus, tj. nie posiada jeszcze konta w systemie.
 5. Opłata wpisowa nie podlega promocji.
 6. Nowi Klienci, którzy kupują swój pierwszy karnet mogą skorzystać z promocji. Pkt. 3 regulaminu nie dotyczy Nowych Klientów kupujących karnet dla siebie.
 7. W przypadku wątpliwości dotyczących regulaminu Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji przedstawionych zasad i warunków w niniejszym regulaminie.
Powrót