2021-01-14 - RUSZAMY OD 18.01!

Drodzy Klubowicze,
zapewne się niecierpliwicie, aby wrócić do dbania o formę. Robimy wszystko, aby zapewnić Wam kontynuowanie zdrowego trybu życia. Jak zapewne wiecie, rząd zakazał funkcjonowania siłowni i basenów. Aby uniknąć niepotrzebnych represji nas, jak i Was, siłownia i basen będą nadal zamknięte. ALE...

Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej oraz odpowiednie kody PKD zezwalają nam w myśl rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii na prowadzenie działalności zgodnie z prawem w zakresie innym niż zakazane w rozporządzeniu. Abstrahując od prawa, wiceminister finansów, Piotr Patkowski sam zalecał przebranżowienie się (cyt. "wśród rozwiązań jest też możliwość przebranżowienia. Chodzi o to, żeby nowa forma działalności gospodarczej, którą podejmą, dawała możliwość rozwoju i zarabiania.").

Tak też robimy. "Przebranżawiamy się", aby zapewnić naszym Klubowiczom i podopiecznym gwarancję dbania o formę i podnoszenia swojej odporności. Od 18 stycznia 2020 roku Klub Taurus będzie prowadził warsztaty i kursy edukacyjne o charakterze sportowym. Ta działalność była i jest ciągle dozwolona, w pełni zgodna z prawem i nie zakazana rządowymi rozporządzeniami.

Nie możemy dalej żyć bez naszych Klubowiczów, dlatego mamy nadzieję, że mimo zamkniętej siłowni i basenu, tak jak życzy sobie tego rząd, nowa forma działalności przypadnie Wam do gustu i pozwoli kontynuować zdrowy tryb życia, w którym zawsze chcemy Wam pomagać. Jesteśmy dla Was!

Więcej szczegółów będziemy podawać na stronie i FB. Prosimy o cierpliwość <3
Powrót