2020-03-05 - ZMIANY W CENNIKU!

Drodzy Klubowicze,
w związku z wprowadzanymi podwyżkami w naszym cenniku, chcielibyśmy przybliżyć Wam nadchodzące zmiany.
Nowe ceny wejdą w życie 14 marca. Wbrew obawom poniektórych osób, ceny karnetów na siłownię/fitness nie ulegną zmianie. Zaktualizujemy przede wszystkim ceny wejściówek i karnetów na basen, a także ceny wejść jednorazowych.
Zmiany w cenach to nie wszystko i przy okazji chcielibyśmy też udoskonalić naszą ofertę. Od 14 marca wejściówki na siłownię/fitness będą OPEN. Wiele osób korzysta z siłowni i uczęszcza na zajęcia fitness, a nawet kilka zajęć fitness pod rząd, dlatego ta zmiana z pewnością przyczyni się do bardziej wygodnego korzystania z naszego obiektu. A żeby wysiłek był jeszcze milszy, to każdy Klubowicz z karnetem OPEN będzie mógł zabrać raz w miesiącu dowolną osobę towarzyszącą na wspólny pobyt w Taurusie, a nawet na wspólne saunowanie. Od 14 marca każdy karnet open na basen będzie zawierał 120 minut basenu w cenie karnetu. Jest to wyjątkowa różnica w porównaniu do 70 minut basenu z wejściówek.

W naszej ofercie są karnety 3-miesięczne i roczne. Osoby posiadające takie karnety gwarantują sobie stałą, niższą ceną przez dany okres. Do 14 marca każdy Klubowicz kupujący karnet 3-miesięczny, roczny lub zawierający odpowiednią umowę gwarantuje sobie karnety w obecnych cenach.

Uaktualnione ceny są do wglądu na recepcji.

Powrót