2020-01-03 - Podejmij wyzwanie Taurusa! Czas wziąć się za swoje postanowienia!

wyzwanie-na-strone
"Schudnę." "Zacznę ćwiczyć." Gotowi spełnić swoje postanowienia noworoczne?

Dla nas liczysz się tylko Ty! Zachęcamy do ćwiczeń i systematycznego treningu. Podejmij nasze wyzwanie i zdobywaj szczyty! 

Każdy może wziąć udział. Wystarczy determinacja do zmian w swoim życiu i samozaparcie. Wszystko zależy od Ciebie!
​​​​
Wyzwanie ma na celu pokazanie zdrowotnych korzyści z regularnych ćwiczeń i zachęcenie do korzystania z basenu podczas treningów, a także pomiędzy nimi, jako uzupełnienie planu treningowego. Pływanie jest doskonałą alternatywą dla treningów cardio, które na bieżni, rowerze stacjonarnym czy orbitreku mogą stać się monotonne. Częstotliwość treningu w wodzie można również zwiększać poprzez zmniejszenie jego intensywności, traktując je jako dopełnienie treningu siłowego, a także chwilę na relaks, który daje przebywanie w wodzie i korzystanie z atrakcji na basenie w Taurusie.

Nie ma żadnych niespodzianek. Wszystko co dla was przygotowaliśmy jest w regulaminie poniżej. Ty ćwiczysz, my Cię nagradzamy!A żeby ćwiczyło wam się lepiej, 3-miesięczny karnet FITNESS SILVER tylko za 600 zł! Ćwicz bez limitu za 200 zł miesięcznie! Okazja trwa do 19 stycznia.

 

 

Zasady i regulamin wyzwania Taurusa „Nowy Rok Nowy Ja”

 1. Organizatorem wyzwania „Nowy Rok Nowy Ja” jest Firma CONCEPT w Częstochowie prowadząca Klub TAURUS Fitness & Spa, ul. Brzeźnicka 46 A.
 2. Wyzwanie trwać będzie od 6 stycznia 2020 r. do 30 czerwca 2020 roku.
 3. W celu pomocy w spełnianiu swoich postanowień trzymiesięczny karnet FITNESS SILVER w Klubie Taurus w dniach od 6 stycznia 2020 r. do 19 stycznia 2020 r. będzie kosztował 600 zł.
 4. Uczestnikiem wyzwania może zostać każda osoba posiadająca karnet FITNESS SILVER, PRESTIGE FIT lub PRESTIGE GOLD, które zobowiązują do wejścia na siłownię, zajęcia fitness oraz basen.
 5. W przypadku, gdy Klubowiczowi zostało więcej niż trzy miesiące karnetu rocznego na basen lub fitness, może on wykupić odpowiednio trzymiesięczny karnet FITNESS OPTIMUM lub WATER OPEN za 300 zł. W tym celu należy udać się bezpośrednio do menadżera.
 6. Ostatnim dniem wzięcia udziału w wyzwaniu jest 4 kwietnia 2020 r (90 dni przed 30 czerwca 2020 r.).
 7. Każdy uczestnik może korzystać z usług Klubu oraz karnetów na zasadach dotychczasowych. Wzięcie udziału w wyzwaniu jest dobrowolne, a pod uwagę brana jest jedynie częstotliwość treningów w tygodniu.
 8. Aby ukończyć wyzwanie każdy uczestnik musi trenować systematycznie przez 12 tygodni.
 9. Uczestnicy posiadający karnet na 3 miesiące lub na rok mogą zawiesić karnet na maksymalnie 2 tygodnie bez przerywania ciągłości wyzwania, które Uczestnicy mogą wznowić po ustaniu okresu zawieszenia. Zawieszenie karnetu na okres dłuższy niż 2 tygodnie przerywa ciągłość wyzwania i anuluje cały progres.
 10. Każde przerwanie systematyczności wyzwania na okres dłuższy niż tydzień (7 dni), z wykluczeniem zasady powyżej, anuluje dotychczasowy przebieg wyzwania i resetuje postęp Uczestnika.
 11. Systematyczność w wyzwaniu jest określona czterema stopniami, które będą przełożeniem na nagrodę po zakończeniu wyzwania. W poniższej tabelce znajduje się wymagana ilość treningów na poszczególne stopnie.

 

Liczba treningów w tygodniu

I nagroda

5x (basen + siłownia/fitness)

II nagroda

4x (basen + siłownia/fitness)

III nagroda

3x (basen + siłownia/fitness)

IV nagroda

2x (basen + siłownia/fitness)

 

 1. Skorzystanie przez Uczestnika z basenu i siłowni lub zajęć fitness w jednym dniu jest liczone jako jeden trening. Uczestnik nie musi korzystać z powyższych metod treningowych jednej po drugiej, aby trening (basen + siłownia/fitness) został zaliczony.
 2. Trening na siłowni, na basenie lub na zajęciach fitness zostanie zaliczony, jeśli pobyt będzie trwał co najmniej 60 minut.
 3. Trening na basenie można również odbyć na zajęciach Aqua Aerobik.
 4. Każdy tydzień treningu jest liczony od poniedziałku do niedzieli.
 5. Uczestnik powinien śledzić swoje treningi i ich ilość w tygodniu samodzielnie.
 6. Od Uczestnika zależy w jaki sposób, jak często i kiedy chce trenować.
 7. Odpowiednia nagroda należy się każdemu uczestnikowi za ukończenie wyzwania w stopniu, na który się zdecydował.
 8. Gdy Uczestnik ukończył wyzwanie (12 tygodni systematycznych treningów) powinien zgłosić się na recepcji lub bezpośrednio do menadżera w celu podliczenia wszystkich treningów. Jeśli menadżer zdecyduje, że wyzwanie zostało ukończone, Uczestnikowi będzie wydana nagroda. Nagrody będą wydawane indywidualnie po ukończeniu wyzwania przez każdego Uczestnika.
 9. W przypadku, gdy Uczestnik miał zamiar ukończyć wyzwanie w stopniu wyższym, a nie udało mu się to, nadal może odebrać nagrodę, jeśli spełnił warunki stopnia niższego.
 10. Nagrody stanowią jedynie motywator do osiągania swoich celów. Klub Taurus zachęca do regularnych ćwiczeń przez cały rok.
 11. Nagrody ze względu na stopień wyzwania wyglądają następująco:

I nagroda: Karnet Prestige Gold na miesiąc

II nagroda:  Karnet Prestige Fit na miesiąc

III nagroda:  Karnet Fitness Silver na miesiąc

IV nagroda: Karnet Fitness Silver na dwa tygodnie

 1. Wzięcie udziału w wyzwaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. Regulamin jest udostępniony do wglądu w recepcji oraz na stronie internetowej klubu Taurus.
 3. W przypadku wątpliwości dotyczących regulaminu Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji przedstawionych zasad i warunków w niniejszym regulaminie.

 

Powrót