2019-10-18 - Mental Day

Jesteście wypaleni, ciągle robicie to samo? Potrzebujecie nowych pomysłów i siły do dalszych działań? Jeżeli TAK, to właśnie mamy coś dla Was. W niedzielę 27 października organizujemy pokazowe zajęcia mentalne. Zaproś znajomą i przekonajcie się razem. Zostaną zaprezentowane 3 mentalne zajęcia, podczas których uczestnicy zapoznają się z szeregiem różnorodnych ćwiczeń u 3 różnych profesjonalnych instruktorów:
- Agnieszki Urody-Hampelskiej
- Oli Kijeńskiej-Knop
- Ani Mochanckiej

Będą to zajęcia dla każdego. Osoby, które są na wysokim poziomie zaawansowania, mogą jeszcze bardziej rozwinąć swoje możliwości. Osoby początkujące mają szansę popracować nad swoim ciałem i umysłem z gwarancją, że od samego początku będą robić to właściwie. Zajęcia bez choreografii i z możliwością wyboru odpowiedniej dla siebie wersji danego ćwiczenia.

wejście - bezpłatne

bodyART®
Jest jednym z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, formą fitness z nurtu Body and Mind, został stworzony i opracowany przez Roberta Steinbachera - jednego z najbardziej popularnych i uznanych prezenterów fitness na scenie międzynarodowej. bodyART® to wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu. Umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.
Istotną rolę w bodyART® gra oddychanie, ponieważ jest ściśle powiązane z naszym dobrym samopoczuciem. Oddychanie zespala wysiłek fizyczny i świadomość psychiczną. Ponadto bodyART® opiera się na teorii Yin i Yang oraz teorii 5-ciu żywiołów.
Trening bodyART został stworzony nie tylko dla kobiet. Świetnie odnajdują się w nim również mężczyźni. Udoskonala on naszą siłę, wytrzymałość, gibkość, zwiększa mobilność naszego ciała. bodyART® to holistyczny trening, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i umysł.

deepWORK®
To holistyczny, funkcjonalny trening grupowy, program Roberta Steinbachera to wyjątkowy wymiar treningu funkcjonalnego-atletyczny, prosty, twardy i wyróżniający się na tle innych znanych programów. Energetyczny trening oparty na pięciu elementach: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody, które z kolei symbolizują różne źródła energii. Program deepWORK® bazujący na koncepcji Yin i Yang, zaprojektowano tak, aby zawsze łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe.
Efekty
– 100% spalanie tłuszczu
– rozładowanie stłumionej i negatywnej energii
– trening fizyczny
– trening mentalny
– odkrycie wewnętrznej siły
– poznanie granic osobistych
– spotkanie z emocjami
– odkrywanie energii yin i yang we własnym ciele

JOGA
To system ćwiczeń fizycznych wywodzący się z Indii, polegający na kompleksowym doskonaleniu ciała przy jednoczesnym doskonaleniu sfery duchowej. Ćwiczący przyjmują specjalne pozycje tzw. asany, które pozwalają zsynchronizować pracę związaną z rozciąganiem i wzmacnianiem mięśni, ścięgien oraz stawów z równoczesnym wzmocnieniem pracy narządów wewnętrznych.
 
Powrót