2019-08-07 - Wygraj karnet VIP - Prestige Gold o wartości 499 zł!


Nie istnieje nic łatwiejszego by wygrać karnet VIP - Prestige Gold o wartości 499 zł!
Zapytacie co trzeba zrobić? Nic prostszego! Na recepcji schowaliśmy w wazonie cukierki. Mniam. Ale nie będziemy ich jeść. Trzeba zgadnąć ile ich jest! Czyż to nie jest proste?

Kolejnym krokiem jest wypełnienie ankiety. Dzięki temu poznamy wasze potrzeby i będziemy mogli się zmieniać dla was! Na końcu po jej poprawnym wypełnieniu wystarczy podać liczbę cukierków w wazonie i voilà.

Dodatkowo każda osoba, która wypełni ankietę dostanie wejściówkę na basen, siłownię lub zajęcia fitness całkowicie ZA DARMO!

Oceńcie Taurusa w ankiecie i pomóżcie się nam zmieniać na lepsze!

Link do ankiety (w google): https://forms.gle/fYEnpdS8dJBPJFQx6

 

Regulamin konkursu ankietowego
  

  1. Organizatorem konkursu na odgadnięcie ilości cukierków w wazonie jest firma Concept w Częstochowie prowadząca Klub TAURUS Fitness & Spa, ul. Brzeźnicka 46 A.
  2. Konkurs trwać będzie od 7 sierpnia do 30 sierpnia 2019 r.
  3. W dniach trwania konkursu każda osoba ma możliwość wypełnienia ankiety z szansą na wygranie karnetu Prestige Gold wartego 499 zł.
  4. Aby wygrać karnet należy odgadnąć najbliższą liczbę równą ilości cukierków w wazonie i wpisać ją na końcu ankiety. Wazon z cukierkami można obejrzeć w recepcji.
  5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 sierpnia 2019 r. na Facebook’u.
  6. Każda osoba, która korzystała w przeszłości z usług w Klubie Taurus, poprawnie wypełni ankietę i uzupełni swoje dane dostanie wejściówkę na basen, siłownię lub zajęcia fitness, niezależnie od wzięcia udziału w konkursie. Wejściówki będą wysyłane na podane adresy e-mail po zakończeniu konkursu.
  7. Poprzez udział w konkursie uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych oraz wyrażają zgodę na wykorzystanie ich danych i wizerunku w materiałach informacyjnych i reklamowych dotyczących wydarzenia przez organizatora.
  8. Regulamin jest udostępniony do wglądu w recepcji oraz na stronie internetowej klubu Taurus.
  9. W przypadku wątpliwości dotyczących regulaminu organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji przedstawionych zasad i warunków w niniejszym regulaminie.

 

Klub TAURUS  fitness & spa
Firma CONCEPT

Powrót