2018-03-05 - Nowość- zdrowy kręgosłup, stretching i rolowanie

Ciągle wzrasta liczba osób cierpiących na bóle kręgosłupa oraz innych stawów. Wychodząc naprzeciw tym problemom wprowadzamy w grafik kolejne zajęcia prozdrowotne. 
Zapraszamy na trening medyczny z naszą instruktorką i trenerką Aleksandrą Gadzimską - "Zdrowy kręgosłup, stretching i rolowanie". 
Są to idealne zajęcia dla ludzi, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne, ponieważ atmosfera będzie miała bardzo relaksujący klimat. 
Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że ćwiczenia wzmacniające kręgosłup oraz stretching są świetnym rozwiązaniem w walce z wieloma dolegliwościami. Rolowanie jest idealnym uzupełnieniem - tzw. wisienką na torcie. 
Przyrządy do rolowania umożliwiają wykonanie automasażu, świetnie sprawdzają się rehabilitacji, łagodzą napięcie mięśniowe, pomagają szybciej zregenerować się po treningu, poprawiają naszą gibkość i wydajność. Włączając rollery piankowe do swojego planu ćwiczeń możesz skutecznie zapobiegać kontuzjom oraz zapewniać swoim mięśniom niezbędną odnowę po treningu. Już 30-sekundowy masaż pozwala na rozluźnienie określonej partii mięśni. 
Coraz więcej badań pokazuje, że rolowanie bardzo pomaga w likwidacji bólu szczególnie w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, ale nie tylko. Także problemy z biodrami i kolanami są eliminowane. 
Zapraszamy - czwartek- godz. 19, sala Orion.
Powrót