Przedłużanie rzęs

Zabieg profesjonalnej stylizacji rzęs to trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs oparte wyłącznie na oryginalnych produktach luksusowej marki Golden Lashes . Sekret i innowacyjność aplikacji rzęs polega na rewelacyjnej metodzie "jedna do jednej", czyli precyzyjnym przyklejaniu jednej ultralekkiej syntetycznej rzęsy do jednej rzęsy naturalnej

Rzęsy wykonane są z pojedynczych włókien syntetycznych , odpowiednio wyprofilowanych o intensywnej barwie , połysku i rozmiarze, tak aby wyglądały zupełnie jak prawdziwe. Ich kształt dostosowany jest do rzęs naturalnych. 
Są to wyjątkowe trwałe rzęsy w których można ćwiczyć, brać prysznic, pływać i korzystać z sauny. Nie ma potrzeby malowania się rano i usuwania makijażu wieczorem, a ponadto rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy, codziennie.

Aplikacja rzęs trwa średnio 2-3 godziny w zależności od ilości posiadanych własnych rzęs. Doklejenie od 50 do 100 włosków (w oku) powoduje, że używanie mascary nie jest konieczne. Zabieg należy do wyjątkowo przyjemnych, jest połączony z ogólną relaksacją i odprężeniem ciała, sprawia, że oczy stają się wyjątkowo uwodzicielskie,a spojrzenie jest bardziej wyraziste.
Niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu, dzięki jego lekkości, bezpiecznej i precyzyjnej aplikacji, która nie niszczy rzęs, pozwala na ich wydłużenie od 30 do 50%.
Dodatkowo zastosowany płat kolagenowy nawilża, wygładza i liftinguje skórę w okolicach oczu. Zabieg umożliwia zachowanie pięknego wyglądu oczu w każdej sytuacji rzęsy są w 100% wodoodporne, a dzięki swej elastyczności nie wymagają używania zalotki. Dają bardzo naturalny efekt.

Rzęsa wypadnie dopiero wraz z rzęsą naturalną, do której zostanie przyklejona. Może się to stać nawet po przeszło dwóch miesiącach od chwili aplikacji, w zależności od cyklu wzrostu rzęs klientki. Uzupełnianie będzie konieczne co 2-4 tygodnie, żeby utrzymać całą linię rzęs.

Gęste, długie, efektowne – rzęsy, jakich tylko zapragniesz!
Bądź zawsze wyjątkowa!

cena: 300 zł
uzupełnianie po 2 tygodniach - 70 zł
uzupełnianie po 4 tygodniach - 150 zł
uzupelnianie po 6 tygodniach - 250 zł
Powrót