Manicure

Piękne, zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety i zarazem większa ozdoba niż wyszukana biżuteria. By móc z dumą je prezentować, trzeba pamiętać o ich regularnej pielęgnacji. Stanowisko do manicure wyposażone jest w wyjątkowo wygodny fotel masujący. Jeżeli klient chce poczuć się w pełni komfortowo, to proponujemy w czasie zabiegu masaż pleców i pośladków oraz odprężające rozgrzanie karku. Dzięki temu masażowi zyskają państwo ukojenie po ciężkim dniu pracy i rozluźnienie spiętych mięśni.
Manicure tradycyjny - polega na nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu i długości, wygładzeniu i wypolerowaniu płytki paznokcia. Skórki zostaną zmiękczone specjalnym preparatem, delikatnie odsunięte i wycięte profesjonalnymi cążkami. Na życzenie klientki pomalowanie paznokci lakierem lub odpowiednią odżywką. Na koniec zabiegu w skórki zostanie wtarta oliwka, a w dłonie wymasowane odpowiednim kremem pielęgnacyjnym.

Oferujemy między innymi:

manicure klasyczny - 60 zł
manicure + malowanie - 70 zł
manicure + hybryda - 110zł
usuwanie hybrydy - 50 zł
malowanie paznokci - 40 zł
 
Manicure męski (manicure klasyczny)
– pielęnacja dłoni i paznokci jak w manicure tradycyjnym lub biologicznym według potrzeby klienta.

Manicure hybrydowy - trwały manicure uv przy uzyciu lakiero-żeli. Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Wśród jego zalet wymienia się przede wszystkim gładką i lśniącą stylizację bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, wgnieceń, odpryśnięć i zmatowienia, a jego efekty utrzymują od 2 do 3 tygodni.

Manicure Japoński -  metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie połysk. Ten unikatowy, nowoczesny manicure nadaje paznokciom naturalny blask. Zawarte w manikiurze japońskim witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza martwego wzmacniają płytkę paznokcia. Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się płytki paznokcia.
Powrót