Manicure

Piękne, zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety i zarazem większa ozdoba niż wyszukana biżuteria. By móc z dumą je prezentować, trzeba pamiętać o ich regularnej pielęgnacji. Stanowisko do manicure wyposażone jest w wyjątkowo wygodny fotel masujący. Jeżeli klient chce poczuć się w pełni komfortowo, to proponujemy w czasie zabiegu masaż pleców i pośladków oraz odprężające rozgrzanie karku. Dzięki temu masażowi zyskają państwo ukojenie po ciężkim dniu pracy i rozluźnienie spiętych mięśni.
Manicure tradycyjny - polega na nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu i długości, wygładzeniu i wypolerowaniu płytki paznokcia. Skórki zostaną zmiękczone specjalnym preparatem ,delikatnie odsunięte i wycięte profesjonalnymi cążkami. Na życzenie klientki pomalowanie paznokci lakierem lub odpowiednią odżywką. Na koniec zabiegu w skórki zostanie wtarta oliwka, a w dłonie wymasowane odpowiednim kremem pielęgnacyjnym.
manicure tradycyjny + odżywka - cena 35 zł
manicure tradycyjny + lakier – 40 zł
manicure tradycyjny + francuski – 45 zł
Manicure biologiczny - pielęgnacja dłoni i paznokci bez użycia metalowych narzędzi oraz z zastosowaniem preparatów uwzględniających potrzeby dłoni. Efektem są delikatne, odżywione dłonie i paznokcie. Systematycznie stosowany prowadzi do wolniejszego narastania skórek.
manicure biologiczny + odżywka lub lakier - cena 40 zł

Manicure męski – pielęnacja dłoni i paznokci jak w manicure tradycyjnym lub biologicznym według potrzeby klienta
cena 40 zł

Manicure hybrydowy - trwały manicure uv przy uzyciu lakiero-żeli
Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Wśród jego zalet wymienia się przede wszystkim gładką i lśniącą stylizację bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, wgnieceń, odpryśnięć i zmatowienia, a jego efekty utrzymują od 2 do 3 tygodni.
cena 60 zł

Manicure Japoński -  metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie połysk. Ten unikatowy, nowoczesny manicure nadaje paznokciom naturalny blask. Zawarte w manikiurze japońskim witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza martwego wzmacniają płytkę paznokcia. Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się płytki paznokcia.
cena 40 zł
Powrót