BASEN

Nasz basen jest pierwszym basenem w Polsce, w którym zastosowane zostało bezchlorowe uzdatnianie wody innowacyjną metodą SANOSIL. Oparta jest ona na nadtlenku wodoru stabilizowanym przez jony srebra , w wyniku której nie ulatniają się żadne szkodliwe związki chemiczne, a jedynie tlen i woda. Zanurz się z błogością w wodzie, zapomnij całkowicie nieprzyjemnym zapachu chloru i chemii basenowej. Zawsze krystalicznie czysta i bogata w tlen woda, jak w górskim strumieniu została uzyskana dzięki mocy nadtlenku wodoru. Metoda ta jest bardzo zdrowa dla człowieka. Czysta, bezzapachowa woda nie wywołuje żadnych alergii, natomiast chroni i pielęgnuje skórę. Niezawodnie zwalcza bakterie, wirusy, pleśnie, drożdże, grzyby i nie ma środków ubocznych. Kąpiel w takiej wodzie to czysta przyjemność.
Atmosferę medytacji i relaksu uzupełnia stonowana muzyka nadająca emocji otoczeniu, przeplatająca się z cichym szumem wody, a odpowiednio dobrane oświetlenie nadaje otoczeniu wymarzony, intymny klimat.
Do Państwa dyspozycji oddajemy dwudziestometrowy basen rekreacyjno - pływacki i wiele atrakcji, które sprawią, że z pewnością po pobycie w naszym SPA poczujecie się Państwo w pełni wypoczęci i zrelaksowani.
Atrakcje basenowe
Świat Saun Neptuna
Aqua Aerobik
Nauka Pływania
Basen - Wyniki Badań