Strefy siłowni

Siłownia to sposób na życie dla osób aktywnych, które w komfortowych warunkach chcą zadbać o swoją sprawność i kondycję fizyczną. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ćwiczenia na każdym etapie: od osób debiutujących, do zaawansowanych w treningach siłowych. Można tutaj wypracować duże partie mięśniowe, ale również popracować nad redukcją zbędnego tłuszczu.

Oferujemy :
- trenerów personalnych
- wykwalifikowanych instruktorów
- dobór odpowiedniego programu ćwiczeń do poziomu zaawansowania
- TRX - urządzenie, pozwalające na wykonanie ponad 300 ćwiczeń, z wykorzystaniem obciążenia własnego ciała
- KINESIS - wielofunkcyjne systemy treningu siłowego i wytrzymałościowego
- ARKE – innowacyjny zestaw urządzeń do treningu personalnego, stosowany w celu osiągnięcia optymalnej sprawności fizycznej, koordynacji, stabilności i równowagi
- najnowocześniejszy sprzęt cardio firmy TECHNOGYM z konsolami VISIO-WEB
- stanowiska do treningu siłowego
- stanowiska do ćwiczeń na "wolnych" ciężarach
- luksusowe przebieralnie z dostepem do sauny infrared

Przestrzenna, klimatyzowana i wentylowana sala o powierzchni ok. 400 m² siłowni wyposażona jest w monitory LCD i system nagłośnienia . Do dyspozycji Państwa oddajemy urządzenia na najwyższym poziomie, włoskiej firmy TECHNOGYM, wyróżnionej między innymi przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl). Nasz sprzęt siłowy charakteryzuje : wyjątkowo solidna konstrukcja , doskonały wygląd i niezawodność. Firma ta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających osób, które chcą dbać o swoje zdrowie, formę i kondycję. Jest liderem, jeżeli chodzi o urządzenia fitness i wellness.

Każda osoba na naszej siłowni w dowolnym momencie będzie mogła skorzystać z pomocy wykwalifikowanych trenerów, którzy z pasją i zaangażowaniem indywidualnie dobiorą odpowiedni rodzaj i metodę treningu , ustalą ich intensywność i częstotliwość, rozpiszą indywidualny plan, dzięki czemu każdy będzie mógł osiągnąć wyznaczony cel. Trener personalny doradzi i skontroluje naszą pracę na każdym etapie. Korzystanie z różnorodnej oferty programów treningowych pozwala dostosować charakter wysiłku do potrzeb i możliwości osób początkujących, jak również zaawansowanych w treningu.
Jesteśmy przekonani że nasza oferta w pełni Państwa usatysfakcjonuje i sprawi, że z przyjemnością będziecie do nas wracać.
 
Strefa Cardio
Strefa Maszyn Siłowych
Strefa Wolnych Ciężarów